neděle 29. června 2014

Veselá kráva: nevinný sýr, nebo nástroj tajného spiknutí?

Ráno ho snídáte, večer ho večeříte. Tavený sýr Veselá kráva se tiše vkrádá do miliónů evropských domácností. Jenže co se skrývá pod vychytralým úšklebkem kravky na obalu? Mažete si na chleba vápník, nebo zkázu lidstva? Čtěte dále...

Indicie k tvrzení, že tento druh sýra využívají tajné organizace k získání světové nadvlády jsou rozesety po celém jeho balení. Začněme od toho nejméně znepokojivého:

Tvar
Odborník na balení tavených sýrů po náročné expertíze pro účel tohoto blogu potvrdil, že krabička ve tvaru kruhu je značně nehospodárná. Jelikož se převáží v bednách hranatých, zůstane určitá část přepravních prostor nevyužita (na obrázku žlutě, tvoří více než 21% celkového obsahu). Doopravdy se to výrobci vyplatí? Nebo to má celé jiný účel?

A to není vše! Tvar jednotlivých sýrů má tvar pyramidy (téměř). Je třeba říkat víc?

Hvězdy
V horní části etikety jsou zdobné 4 hvězdy. Ač jsou nenápadné, jejich význam je jednoznačný a nedozírný.


Zcela určitě jsou tím myšleni čtyři apokalyptičtí jezdci. V knize Zjevení svatého Jana jsou zaznamenané i barvy jejich čtyř koní (můžeme se domnívat, že se nejedná o koně, ale o krávy). 
  1. Sinavý - podle výkladového slovníku to znamená "mrtvolně bledý". To je barva sýra.
  2. Bílý - barva řeky, která na etiketě pramení v horách. Viděli jste někdy bílou řeku?
  3. Černý - barva očí krávy.
  4. Ohnivý - tedy rudý, to je barva samotné krávy.
Číslo
Pokud jste si do teď naivně říkali, že je to pouhá shoda náhod, radši se posaďte. Nezvratitelným důkazem, že Veselou krávu ovládají skryté organizace, je čtyřciferné číslo, které se odjakživa nachází na všech etiketách trojhranných sýrů:

7713. Můžeme se pouze dohadovat, co má toto číslo vše znamenat, ale matematika nikdy nelže:

7 + 7 + 1 + 3 = 6 + 6 + 6 -----> 666

Závěr
I přes toto skandální odhalení zůstává celá pravda neodkryta. Proč je kráva rudá? Spolupracuje s KGB? Jestli je to kráva, proč má rohy? Podle informací oslovených odborníků na chov dobytka se krávám rohy obvykle odstraňují. Jedná se tedy o býka? Jaká je jeho minulost? A proč se nechává označovat jako Veselá kráva? Je to jeho přezdívka v podsvětí?

Samostatnou otázkou zůstává, k jakému účelu v boji proti světovému řádu sýr slouží. Jaké organizace je vlastně nástrojem? Zednářů? Číslo 77 se nápadně podobá číslu 33, nejvyššímu stupni zednářské lože. Založení zednářského řádu se datuje do roku 1717... 

Můžeme jen hádat... a bát se nejhoršího.

Žádné komentáře:

Okomentovat